Készült: 2019.10.22.22:46:23 Dinamikus lap

Sasvári Szilárd

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 Fidesz 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 Fidesz 1990.05.02. 1994.06.27.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
1998-2002 Fidesz frakcióvez. h. 1998.09.08. 2002.05.14.

Tisztségek
Tisztség tól ig
jegyző 1994.06.28. 1997.10.28.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Budapest 17.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Budapest területi lista 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Országos lista 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Kulturális és sajtó bizottság Elnök 1998.06.25. 2002.05.14.
   Média albizottság
Elnök 1998.11.25. 2002.05.14.
Nemzetbiztonsági bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
1994-98 Kulturális és sajtó bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.
Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság Tag 1997.11.04. 1998.06.17.
1990-94 Kulturális, tudományos, felsőoktatási, televízió, rádió és sajtó bizottság Tag 1990.05.03. 1994.06.27.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
főiskolai diploma Elte Tanárképző Főiskola    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol alapfokú