Készült: 2019.10.16.05:56:59 Dinamikus lap

Dr. Szájer József

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2004.07.06.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 Fidesz 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 Fidesz 1990.05.02. 1994.06.27.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 Fidesz frakcióvez. h. 2002.06.26. 2004.07.06.
1998-2002 Fidesz frakcióvezető 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 Fidesz frakcióvezető 1994.08.01. 1997.09.07.

Tisztségek
Tisztség tól ig
az Országgyűlés alelnöke 2002.05.15. 2004.01.31.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Győr-Moson-Sopron megye 7.vk. 2002.05.15. 2004.07.06.
1998-2002   Győr-Moson-Sopron megye 7.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Országos lista 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Győr-Moson-Sopron megye 7.vk. 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Európai integrációs ügyek bizottsága Elnök 1998.06.25. 2002.05.14.
Ügyrendi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
1994-98 Alkotmányügyi, törvényelőkészítő, igazságügyi és ügyrendi bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.
Alkotmányelőkészítő bizottság Tag 1995.06.13. 1996.12.31.
Alkotmányelőkészítő bizottság Tag 1997.09.23. 1998.06.17.
Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság Tag 1994.06.28. 1994.08.29.
1990-94 Alkotmányügyi, törvényelőkészítő és igazságügyi bizottság Tag 1990.05.03. 1993.06.30.
Külügyi bizottság Tag 1993.07.01. 1994.02.07.
Választási és mandátumvizsgáló bizottság Tag 1990.05.03. 1992.06.23.
Európai Közösségi Ügyek Bizottsága Alelnök 1992.06.23. 1994.06.27.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
jogász Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar 1986

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol  
francia társalgási
német társalgási
orosz társalgási
spanyol társalgási