Készült: 2019.10.19.22:55:08 Dinamikus lap

Dr. Gyuricza Béla

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 1999.05.24.
1994-98 Fidesz 1994.06.28. 1998.06.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Fejér megye 2.vk. 1998.06.18. 1999.05.24.
1994-98   Országos lista 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1994-98 Honvédelmi bizottság Tag 1994.06.28. 1995.09.18.
Honvédelmi bizottság Alelnök 1995.09.19. 1998.06.17.
Társadalmi szervezetek költségvetési támogatását előkészítő bizottság Tag 1994.12.27. 1998.06.17.
   Természet- és környezetvédelmi társadalmi szervezeteket támogató albizottság
Tag 1995.02.02. 1998.06.17.
   Más közérdekű társadalmi szervezeteket támogató albizottság
Tag 1996.02.22. 1998.06.17.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Katonai Akadémia - katonai főiskolák    

Tudományos fokozat Megszerzés éve
A Magyar Tudományos Akadémia doktora  

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német alapfokú
orosz felsőfokú