Készült: 2019.11.20.20:52:21 Dinamikus lap

Rózsa Edit

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1994-98 SZDSZ 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 SZDSZ 1990.05.02. 1994.06.27.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1994-98   Csongrád megye területi lista 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Országos lista 1990.05.02. 1994.06.27.
1985-90   Csongrád megye 3.vk. 1985.06.28. 1990.05.01.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1994-98 Kulturális és sajtó bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.
Társadalmi szervezetek költségvetési támogatását előkészítő bizottság Alelnök 1994.12.27. 1998.06.17.
   Ifjúsági és gyermekérdekvédő társadalmi szervezeteket támogató albizottság
Elnök 1995.02.02. 1997.03.13.
   Kulturális és művelődési társadalmi szervezeteket támogató albizottság
Tag 1997.03.13. 1998.06.17.
1990-94 Oktatási, ifjúsági és sport bizottság Tag 1992.10.13. 1994.06.27.
Választási és mandátumvizsgáló bizottság Titkár 1992.02.18. 1992.10.13.
Társadalmi szervezetek költségvetési támogatását koordináló bizottság Alelnök 1992.02.04. 1994.06.27.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
érettségi     1978

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol alapfokú