Készült: 2021.09.17.14:18:13 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Kiss Péter

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/5608 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről szóló 2000. évi CXXXIII. törvény módosításáról Dr. Szekeres Imre (MSZP), Kiss Péter (MSZP) 2001.12.10
T/3277 A Polgári Törvénykönyvről szóló 1959.évi IV. törvény módosításáról Kiss Péter (MSZP), Dr. Csiha Judit (MSZP) 2000.10.13
T/3276 A jogalkotásról szóló 1987.évi XI.törvény módosításáról Kiss Péter (MSZP), Dr. Csiha Judit (MSZP) 2000.10.13
H/3028 Az M0-s autóút veszélyességének csökkentéséről és autópályává alakításáról Filló Pál (MSZP), Dr. Sándor László (MSZP), Dr. Juhászné Lévai Katalin (MSZP), Dr. Sáling József (MSZP), Dr. Nagy Sándor (MSZP), Kiss Péter (MSZP), Benedek Mihály (MSZP), Dr. Avarkeszi Dezső (MSZP) 2000.08.30
T/2567 A közbeszerzésekről szóló 1995.évi XL. törvény módosításáról Kiss Péter (MSZP), Dr. Kökény Mihály (MSZP) 2000.04.11
T/1266 A jogalkotásról szóló 1987.évi XI.törvény módosításáról Csizmár Gábor (MSZP), Kiss Péter (MSZP) 1999.05.19
T/1244 A jogalkotásról szóló 1987.évi XI.törvény módosításáról Csizmár Gábor (MSZP), Kiss Péter (MSZP) 1999.05.14
V/167 Jövedelmek-közterhek-érdekegyeztetés "99" Vitanap kezdeményezés MSZP Dr. Nagy Sándor (MSZP), Kiss Péter (MSZP), Filló Pál (MSZP) 1998.09.17
H/115 A korábban megállapított egyes alacsony társadalombiztosítási nyugdíjak emeléséről Dr. Kökény Mihály (MSZP), Kiss Péter (MSZP), Dr. Jakus Zoltán (MSZP), Dr. Vágvölgyi János (MSZP), Dr. Vojnik Mária (MSZP) 1998.09.09