Készült: 2019.09.16.17:31:40 Dinamikus lap

Dr. Józsa Fábián

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1990-94 MDF 1990.05.02. 1994.06.27.

Tisztségek
Tisztség tól ig
belügyminisztériumi politikai államtitkár 1993.02.23. 1994.07.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1990-94   Bács-Kiskun megye 1.vk. 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1990-94 Önkormányzati, közigazgatási, belbiztonsági és rendőrségi bizottság Tag 1990.05.03. 1990.06.27.
Önkormányzati, közigazgatási, belbiztonsági és rendőrségi bizottság Alelnök 1990.06.28. 1993.03.07.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi doktor József Attila Tudományegyetem   1983

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol alapfokú