Készült: 2019.09.16.09:17:14 Dinamikus lap

Dögei Imre

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 FKGP 2001.02.12. 2002.02.07.
1994-98 FKGP 1994.06.28. 1998.06.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Jász-Nagykun-Szolnok megye területi lista 2001.02.12. 2002.02.07.
1994-98   Jász-Nagykun-Szolnok megye területi lista 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság Tag 2001.02.13. 2002.02.07.
Társadalmi szervezetek bizottsága Tag 2001.02.13. 2002.02.07.
   Ingatlanjuttatási albizottság
Tag 2001.02.28. 2002.02.07.
   Európai integrációs albizottság
Tag 2001.02.28. 2002.02.07.
   Természet- és környezetvédelmi tevékenységet végző szervezeteket támogató albizottság
Elnök 2001.09.22. 2002.02.07.
1994-98 Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
5 ... 8 osztály