Készült: 2020.10.24.22:39:52 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

A Rendészeti bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.13.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Rendészeti bizottság


A Rendészeti bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Weszelovszky Zoltán (Fidesz) Elnök 2002.09.11. 2006.05.15.  
Nyakó István (MSZP) Tag 2003.12.01. 2006.05.15.  
Dr. Pusztai Gyula (MSZP) Tag 2003.12.01. 2005.04.10.  
Tóth Károly (MSZP) Tag 2003.12.01. 2006.05.15.  
Vadász István (MSZP) Tag 2003.12.01. 2006.05.15.  
Lengyel János (Fidesz) Tag 2003.12.01. 2006.05.15.  
Lezsák Sándor (MDF) Tag 2004.02.16. 2004.11.07. V. Németh Zsolt (MDF) 1
V. Németh Zsolt (MDF) 1 Tag 2003.12.01. 2004.02.16.  
Lezsák Sándor (független) Tag 2004.11.07. 2006.05.15. V. Németh Zsolt (MDF) 1