Készült: 2019.11.19.13:53:29 Dinamikus lap

Dr. Vidorné dr. Szabó Györgyi

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MSZP frakcióvez. h. 2009.05.11. 2009.05.12.
MSZP frakcióvez. h. 2008.09.29. 2008.09.30.
MSZP frakcióvez. h. 2007.10.15. 2007.10.16.
MSZP frakcióvez. h. 2007.05.29. 2007.05.30.
MSZP frakcióvez. h. 2007.04.02. 2007.04.03.
MSZP frakcióvez. h. 2006.10.30. 2006.10.31.
MSZP frakcióvez. h. 2006.07.24. 2006.07.24.
MSZP frakcióvez. h. 2006.06.20. 2006.06.21.
2002-2006 MSZP frakcióvez. h. 2006.02.06. 2006.02.07.
MSZP frakcióvez. h. 2005.10.17. 2005.10.18.
MSZP frakcióvez. h. 2005.06.13. 2005.06.14.
MSZP frakcióvez. h. 2005.04.04. 2005.04.05.
MSZP frakcióvez. h. 2004.10.11. 2004.10.13.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Budapest 24.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Budapest 24.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság Elnök 2006.05.30. 2006.06.19.
Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság Alelnök 2006.06.19. 2008.05.19.
Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság Elnök 2008.05.19. 2010.05.13.
   Nyugdíjpolitikai albizottság
Elnök 2007.03.05. 2008.05.26.
2002-2006 Szociális és családügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
Egészségügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 29 204
2002-2006 32 271

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 93    
2002-2006 108 3  


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
jogász Nehézipari Műszaki Egyetem, Miskolc Állam- és Jogtudományi Kar 1987