Készült: 2021.01.18.04:55:59 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Vona Gábor

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
11032/13 A recski munkatáborban a kommunista diktatúra erőszakszervezetei által elkövetett rémtetteknek a felnövekvő generációk számára történő hiteles bemutatásáról Vona Gábor (Jobbik), Farkas Gergely (Jobbik), Mirkóczki Ádám (Jobbik) 2013.06.04
10160/5 A Finnugor Rokon Népek Napjáról Vona Gábor (Jobbik) 2013.03.12
10160/1 A Finnugor Rokon Népek Napjáról Vona Gábor (Jobbik) 2013.03.11
9929/2 Magyarország Alaptörvényének negyedik módosítása Vona Gábor (Jobbik), Magyar Zoltán (Jobbik)
2013.02.19.: Varga Géza (Jobbik)
2013.02.12
5951/3 A közkegyelem gyakorlásáról Vona Gábor (Jobbik), Dr. Gaudi-Nagy Tamás (Jobbik), Zagyva György Gyula (Jobbik) 2012.02.21
5951/2 A közkegyelem gyakorlásáról Vona Gábor (Jobbik), Dr. Gaudi-Nagy Tamás (Jobbik), Zagyva György Gyula (Jobbik) 2012.02.21
4365/431 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Vona Gábor (Jobbik), Farkas Gergely (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik), Hegedűs Tamás (Jobbik), Novák Előd (Jobbik), Pörzse Sándor (Jobbik) 2011.11.02
4365/389 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Dúró Dóra (Jobbik), Farkas Gergely (Jobbik), Novák Előd (Jobbik), Vona Gábor (Jobbik) 2011.11.02
4365/320 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Vona Gábor (Jobbik), Dúró Dóra (Jobbik), Farkas Gergely (Jobbik), Ferenczi Gábor (Jobbik), Kepli Lajos (Jobbik), Szávay István (Jobbik) 2011.11.02
1891/1 A kötelező magánnyugdíj-pénztári tagok védelméről Balczó Zoltán (Jobbik), Hegedűs Tamás (Jobbik), Vona Gábor (Jobbik) 2010.12.13
1498/627 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Vona Gábor (Jobbik), Hegedűs Lorántné (Jobbik) 2010.12.14