Készült: 2019.09.19.23:55:13 Dinamikus lap

Dr. Nagy Sándor

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 MSZP frakcióvez. h. 2004.05.17. 2004.05.19.
MSZP frakcióvez. h. 2003.03.03. 2003.03.04.
1998-2002 MSZP frakcióvezető 2001.01.01. 2002.05.14.
MSZP frakcióvez. h. 1998.06.18. 1999.09.05.

Tisztségek
Tisztség tól ig
a Miniszterelnöki Hivatal politikai államtitkára 2004.10.04. 2006.06.08.
a Miniszterelnöki Hivatal politikai államtitkára 2002.05.27. 2004.10.03.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Hajdú-Bihar megye területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Hajdú-Bihar megye területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Borsod-Abaúj-Zemplén megye területi lista 1994.06.28. 1998.06.17.
1985-90   Országos lista 1988.10.05. 1990.04.30.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 2000.02.08. 2001.02.13.
1994-98 Az Állami Számvevőszék elnökét jelölő bizottság Elnök 1996.10.15. 1998.06.17.
Számvevőszéki bizottság Elnök 1994.06.28. 1998.06.17.
Az Egészségbiztosítási Önkormányzat és az Országos Egészségbiztosítási Pénztár gazdálkodását vizsgáló bizottság Tag 1995.12.22. 1998.06.17.



Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem    
egyetemi doktor Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol  
német