Készült: 2019.09.16.09:15:59 Dinamikus lap

Keller László

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 MSZP frakcióvez. h. 2003.09.29. 2003.09.30.
1998-2002 MSZP frakcióvez. h. 2001.01.01. 2002.05.14.

Tisztségek
Tisztség tól ig
pénzügyminisztériumi államtitkár 2008.02.18. 2009.04.15.
a Miniszterelnöki Hivatal politikai államtitkára 2002.07.01. 2004.10.03.
népjóléti minisztériumi politikai államtitkár 1996.12.16. 1998.07.07.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Pest megye 9.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Pest megye 9.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Pest megye területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Pest megye 9.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Költségvetési, pénzügyi és számvevőszéki bizottság Tag 2006.05.30. 2008.02.18.
Költségvetési, pénzügyi és számvevőszéki bizottság Tag 2009.05.04. 2010.05.13.
   Az ORTT költségvetési törvényjavaslatát előkészítő albizottság
Elnök 2006.07.06. 2008.02.18.
   Az ORTT költségvetési törvényjavaslatát előkészítő albizottság
Elnök 2009.05.05. 2010.05.13.
Egészségügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2006.11.06.
Az Állami Számvevőszék alelnökeit jelölő bizottság Tag 2006.06.26. 2008.02.18.
2002-2006 Költségvetési és pénzügyi bizottság Alelnök 2002.05.15. 2002.07.02.
Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 2005.05.02. 2006.05.15.
   Közmédiumok gazdálkodását ellenőrző albizottság
Tag 2005.10.04. 2006.05.15.
Gazdasági bizottság Tag 2004.10.25. 2005.06.20.
   Energetikai albizottság
Tag 2004.11.24. 2005.06.20.
Egészségügyi bizottság Tag 2004.10.18. 2006.05.15.
Ifjúsági és sportbizottság Tag 2004.10.18. 2004.10.25.
Az Állami Számvevőszék alelnökeit jelölő ideiglenes (eseti) bizottság Tag 2002.06.04. 2002.07.09.
   Tudomány- és technológiapolitikai vegyes albizottság
Tag 2004.10.25. 2005.06.20.
Számvevőszéki bizottság Tag 2002.05.15. 2002.07.02.
1998-2002 Költségvetési és pénzügyi bizottság Alelnök 1998.06.25. 2001.02.13.
Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 2001.02.13. 2002.05.14.
1994-98 Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 1994.06.28. 1995.01.30.
Költségvetési és pénzügyi bizottság Alelnök 1995.01.31. 1996.12.15.
Vizsgálóbizottság az adós- és bankkonszolidáció körülményeinek tisztázására Alelnök 1995.06.17. 1996.12.15.



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Törökbálint Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006  

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
okleveles villamosmérnök Budapesti Műszaki Egyetem Villamosmérnöki Kar 1979
mérnök - fővállalkozó Marx Károly Közgazdaságtudományi Egyetem   1987

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
spanyol középfokú C

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási