Készült: 2019.09.16.19:22:18 Dinamikus lap

Dr. Juhászné Lévai Katalin

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Tisztségek
Tisztség tól ig
jegyző 2002.05.15. 2002.11.26.
jegyző 1998.06.18. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Hajdú-Bihar megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Hajdú-Bihar megye területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Hajdú-Bihar megye területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Hajdú-Bihar megye 2.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
   Esélyegyenlőségi és fogyatékosügyi albizottság
Alelnök 2007.03.05. 2010.05.13.
   Nyugdíjpolitikai albizottság
Elnök 2008.05.26. 2010.05.13.
Egészségügyi bizottság Tag 2007.06.25. 2010.05.13.
2002-2006 Oktatási és tudományos bizottság Tag 2002.05.15. 2002.06.04.
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 2002.06.05. 2006.05.15.
   Rehabilitációs albizottság
Elnök 2002.06.17. 2006.05.15.
1998-2002 Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Rehabilitációs albizottság
Tag 1999.03.16. 2002.05.14.
   A Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 1999.03.16. 2002.05.14.
1994-98 Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 1994.09.20. 1998.06.17.



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés elnök 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
magyar-orosz szakos középiskolai tanár Kossuth Lajos Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar 1981
politológus - abszolutórium Eötvös Loránd Tudományegyetem Jogi Továbbképző Intézet 1994
szociológus Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar 2004

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
orosz felsőfokú C

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási