Készült: 2019.09.18.14:36:03 Dinamikus lap

Bajor Tibor

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 7.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 7.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Környezetvédelmi bizottság Tag 2000.06.13. 2002.05.14.
   A Környezetvédelmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2000.06.14. 2002.05.14.
Területfejlesztési bizottság Tag 1998.06.25. 2001.02.13.
Területfejlesztési bizottság Alelnök 2001.02.13. 2002.05.14.
   Európai integrációs albizottság
Tag 1998.10.21. 2002.05.14.
   Településügyi albizottság
Tag 1998.11.03. 2002.05.14.
   Közigazgatás-fejlesztési albizottság
Tag 1999.12.01. 2002.05.14.
   Olimpiai albizottság
Tag 2001.06.13. 2002.05.14.
1994-98 Környezetvédelmi bizottság Tag 1994.08.30. 1998.06.17.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
főiskolai diploma Bessenyei György Tanárképző Főiskola    
egyetemi diploma Kossuth Lajos Tudományegyetem    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol alapfokú
orosz alapfokú