Készült: 2019.10.16.18:05:55 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Juharos Róbert

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
A/3385 Kommunális szolgáltatások díjának emelése Dr. Juharos Róbert (Fidesz) 2000.11.06
T/2601 A szervezett bűnözés, valamint az azzal összefüggő egyes jelenségek elleni fellépés szabályairól és az ehhez kapcsolódó törvénymódosításokról szóló 1999.évi LXXV. törvény módosításáról Dr. Juharos Róbert (Fidesz) 2000.04.26
T/2544 A szervezett bűnözés, valamint az azzal összefüggő egyes jelenségek elleni fellépés szabályairól és az ehhez kapcsolódó tőrvénymódosításokról szóló 1999. évi LXXV. törvény módosításáról Dr. Juharos Róbert (Fidesz) 2000.04.07
T/2543 A helyi adókról szóló 1990.évi C. törvény módosításáról Dr. Juharos Róbert (Fidesz) 2000.04.07
T/1952 A lakások és helyiségek bérletére, valamint az elidegenítésükre vonatkozó egyes szabályokról szóló 1993.évi LXXVIII.törvény módosításáról Dr. Juharos Róbert (Fidesz) 1999.11.30
I/1729 Eltűnnek-e a postituáltak a közterekről? Dr. Juharos Róbert (Fidesz) 1999.10.14
A/1682 Eltűnnek-e a prostituáltak a közterületekről? Dr. Juharos Róbert (Fidesz) 1999.09.27