Készült: 2019.09.21.22:51:58 Dinamikus lap

Kertész István

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 9.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Számvevőszéki bizottság Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.
Az Állami Számvevőszék alelnökeit jelölő ideiglenes (eseti) bizottság Tag 2001.09.25. 2002.05.14.
1994-98 Számvevőszéki bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
1998-2002 9 229

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 90    

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
orosz középfokú