Készült: 2020.04.05.05:55:49 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Herbst János

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
5100/184 A villamos energiáról Herbst János (Fidesz) 2001.11.29
5100/149 A villamos energiáról Tirts Tamás (Fidesz), Herbst János (Fidesz) 2001.11.09
5100/148 A villamos energiáról Tirts Tamás (Fidesz), Herbst János (Fidesz) 2001.11.09
5100/147 A villamos energiáról Tirts Tamás (Fidesz), Herbst János (Fidesz) 2001.11.09
2367/10 A helyi önkormányzatok 2000. évi új címzett támogatásáról Dr. Braun Márton (Fidesz), Herbst János (Fidesz), Potápi Árpád (Fidesz), Fehérvári Tamás (Fidesz) 2000.04.14
2367/9 A helyi önkormányzatok 2000. évi új címzett támogatásáról Dr. Braun Márton (Fidesz), Herbst János (Fidesz), Potápi Árpád (Fidesz), Fehérvári Tamás (Fidesz) 2000.04.14
325/153 A Magyar Köztársaság 1999. évi költségvetéséről Dr. Hargitai János (Fidesz), Körömi Attila (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Dr. Mikes Éva (Fidesz), Potápi Árpád (Fidesz), Dr. Braun Márton (Fidesz), Tóth Ferenc (Fidesz), Fehérvári Tamás (Fidesz), Herbst János (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Várkonyi András (Fidesz), Mádi László (Fidesz) 1998.11.20