Készült: 2020.03.31.15:38:31 Dinamikus lap

Képviselőcsoportok

Paraméterek:
Dátum : 2018.05.08
Frakció(k): DK

DK frakció
  Név Mandátum vége Frakció tagság vége
1 Arató Gergely    
2 Gréczy Zsolt 2019.12.31. 2019.12.31.
3 Gyurcsány Ferenc    
4 Hajdu László    
5 Dr. László Imre 2019.10.29. 2019.10.29.
6 Dr. Oláh Lajos    
7 Székely Sándor   2018.12.21.
8 Dr. Vadai Ágnes    
9 Varju László