Készült: 2020.03.31.15:12:50 Dinamikus lap

Képviselőcsoportok

Paraméterek:
Dátum : 2018.05.08
Frakció(k): Jobbik

Jobbik frakció
  Név Mandátum vége Frakció tagság vége
1 Ander Balázs    
2 Dr. Apáti István   2018.10.08.
3 Bana Tibor   2020.03.02.
4 Dr. Brenner Koloman    
5 Dúró Dóra   2018.05.29.
6 Farkas Gergely    
7 Dr. Fülöp Erik   2018.10.08.
8 Gyöngyösi Márton 2019.06.25. 2019.06.25.
9 Hegedűs Lorántné 2019.03.21. 2019.02.26.
10 Jakab Péter    
11 Janiczak Dávid 2018.05.09. 2018.05.09.
12 Dr. Kepli Lajos 2019.06.25. 2019.06.25.
13 Dr. Lukács László György    
14 Magyar Zoltán    
15 Mirkóczki Ádám 2019.10.25. 2019.10.25.
16 Pintér Tamás 2019.10.28. 2019.10.28.
17 Rig Lajos    
18 Sneider Tamás    
19 Dr. Staudt Gábor 2019.01.31. 2019.01.31.
20 Dr. Steinmetz Ádám    
21 Stummer János    
22 Szávay István 2019.01.31. 2019.01.31.
23 Szilágyi György    
24 Dr. Varga-Damm Andrea    
25 Volner János   2018.10.05.
26 Z. Kárpát Dániel