Készült: 2020.04.06.15:19:23 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Gyürk András

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
A/5613 A 20 évvel ezelőtti lengyelországi eseményekről Gyürk András (Fidesz) 2001.12.10
I/3161 Hová tűnt a nemzeti Gyermek és Ifjúsági Közalapítvány vagyona? Gyürk András (Fidesz) 2000.09.21
T/1984 A pártok működéséről és gazdálkodásáról szóló 1989.évi XXXIII.törvény módosításáról Gyürk András (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 1999.12.08
A/1230 Lesz-e továbbra is tengeren túli magyar hiradó? Gyürk András (Fidesz) 1999.05.03
A/1113 Lesznek-e változások a Nemzeti Gyermek és Ifjusági Alapítvány kuratóriumában? Gyürk András (Fidesz) 1999.04.12
A/142 Lesz-e megoldás a diákigazolványok ügyében? Gyürk András (Fidesz) 1998.09.14
I/78 Diákigazolvány gyerekcipőben! Gyürk András (Fidesz) 1998.09.03