Készült: 2020.05.26.09:08:51 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Közigazgatás-fejlesztési albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1999.11.23.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Területfejlesztési bizottság


Közigazgatás-fejlesztési albizottság tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Martonosi György (Fidesz) Elnök 1999.11.23. 2002.05.14.  
Borkó Károly (Fidesz) Tag 1999.12.01. 2002.05.14.  
Dr. Ódor Ferenc (Fidesz) Tag 1999.12.01. 2002.05.14.  
Bajor Tibor (MSZP) Tag 1999.12.01. 2002.05.14.  


Közigazgatás-fejlesztési albizottság üléseinek megjelenítése