Készült: 2020.12.05.05:47:52 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

A bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2014.11.05.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Népjóléti bizottság


A bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Bangóné Borbély Ildikó (MSZP) Elnök 2014.11.05. 2016.11.07.  
Tóbiás József (MSZP) Elnök 2016.11.30. 2018.05.07. Bangóné Borbély Ildikó (MSZP)
Dr. Molnár Ágnes (Fidesz) Alelnök 2014.11.05. 2018.05.07.  
Dr. Bene Ildikó (Fidesz) 1 Tag 2015.03.25. 2018.05.07. Kucsák László (Fidesz)
Dr. Kovács József (Fidesz) Tag 2014.11.05. 2015.03.11.  
Kovács Sándor (Fidesz) Tag 2015.03.11. 2018.05.07. Dr. Kovács József (Fidesz)
Kucsák László (Fidesz) Tag 2014.11.05. 2015.02.16.  
Rig Lajos (Jobbik) Tag 2015.06.17. 2018.05.07. Sneider Tamás (Jobbik)
Sneider Tamás (Jobbik) Tag 2014.11.05. 2015.05.11.  


A bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése