Készült: 2020.10.24.22:52:43 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Versenysport és sportlétesítmények albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.17.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Ifjúsági bizottság


Versenysport és sportlétesítmények albizottság tagjainak változásai (2 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Érsek Zsolt (MSZP) Elnök 2002.07.03. 2006.05.15.  
Nyakó István (MSZP) Tag 2002.07.03. 2002.11.25.  
Urbán Árpád (MSZP) Tag 2002.07.03. 2005.11.26.  
Dr. Világosi Gábor (SZDSZ) Tag 2002.07.03. 2006.05.15.