Készült: 2020.10.21.16:07:08 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

A Területfejlesztési bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.17.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Területfejlesztési bizottság


A Területfejlesztési bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (2 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Balsay István (Fidesz) Elnök 2002.06.17. 2003.06.23.  
Gyárfás Ildikó (MSZP) Tag 2002.07.03. 2006.05.15.  
Dr. Kolber István (MSZP) Tag 2003.02.26. 2004.10.04. Szabó Gábor (MSZP)
Szabó Gábor (MSZP) Tag 2002.07.03. 2002.11.11.  
Varju László (MSZP) Tag 2002.07.03. 2006.05.15.  
Ékes József (MDF) Tag 2002.07.03. 2003.11.01.  


 
A Területfejlesztési bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 4 3/2003 2003.06.04. Határozatképes 1:00
2 3 2/2003 2003.04.08. Határozatképes 1:20
3 2 1/2003 2003.02.19. Tanácskozóképes 2:00
4 1 1/2002 2002.09.18. Határozatképes 0:01