Készült: 2021.01.15.18:09:49 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Az Ifjúsági és Sportminisztérium, valamint a Gyermek-, Ifjúsági és Sportminisztérium 2002. évi gazdálkodásával kapcsolatos ÁSZ-jelentésben található megállapításokat vizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2003.09.09.
Megszűnés 2004.02.29.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Ifjúsági bizottság


Az Ifjúsági és Sportminisztérium, valamint a Gyermek-, Ifjúsági és Sportminisztérium 2002. évi gazdálkodásával kapcsolatos ÁSZ-jelentésben található megállapításokat vizsgáló albizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Csontos János (MSZP) Elnök 2003.09.09. 2004.02.29.  
Birkás Tivadar (Fidesz) Alelnök 2003.09.24. 2004.02.29.  
Érsek Zsolt (MSZP) Tag 2003.09.09. 2004.02.29.  
Szitka Péter (MSZP) Tag 2003.09.09. 2004.02.29.  
Dr. Deutsch-Für Tamás (Fidesz) 1 Tag 2003.09.16. 2004.01.31.  
Dr. Világosi Gábor (SZDSZ) Tag 2003.09.09. 2004.02.29.  
Dr. Gémesi György (MDF) Tag 2003.09.16. 2004.02.29.  


Az Ifjúsági és Sportminisztérium, valamint a Gyermek-, Ifjúsági és Sportminisztérium 2002. évi gazdálkodásával kapcsolatos ÁSZ-jelentésben található megállapításokat vizsgáló albizottság üléseinek megjelenítése