Parlament képe
Készült: 2019.04.20.13:18:31 Dinamikus lap

Dr. Wekler Ferenc

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 SZDSZ 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 SZDSZ 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 SZDSZ 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 SZDSZ 1990.05.02. 1994.06.27.

Tisztségek
Tisztség tól ig
az Országgyűlés alelnöke 2002.05.15. 2004.09.15.
az Országgyűlés alelnöke 1998.06.18. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Országos lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Országos lista 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Baranya megye 5.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Baranya megye 5.vk. 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Területfejlesztési bizottság Tag 2002.05.15. 2002.06.04.
Területfejlesztési bizottság Alelnök 2002.06.04. 2006.05.15.
   Közigazgatás-fejlesztési albizottság
Tag 2002.07.03. 2006.05.15.
A nemzeti lovas programot előkészítő eseti bizottság Tag 2003.10.06. 2006.05.15.
1994-98 Önkormányzati és rendészeti bizottság Alelnök 1995.02.14. 1998.06.17.
1990-94 Önkormányzati, közigazgatási, belbiztonsági és rendőrségi bizottság Elnök 1990.05.03. 1994.06.27.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 9 55
1998-2002 17 89

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 28 4118  
1998-2002 29 9006  




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi doktor Eötvös Loránd Tudományegyetem   1982

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német tárgyalási