Parlament képe
Készült: 2019.04.19.17:29:33 Dinamikus lap

Végh László

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Békés megye területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Békés megye 1.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Mezőgazdasági bizottság Tag 2002.05.15. 2002.05.27.
Mezőgazdasági bizottság Tag 2003.06.23. 2006.05.15.
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2003.06.23.
1998-2002 Gazdasági bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
    Informatikai és infrastruktúra-fejlesztési albizottság
Tag 1998.11.05. 1999.11.24.
   Energetikai albizottság
Tag 1998.11.05. 2002.05.14.
   A Gazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 1999.09.23. 2002.05.14.
   Infrastruktúra-fejlesztési albizottság
Tag 1999.11.25. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 32 168
1998-2002 1 7

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 30    
1998-2002 20    




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Agrártudományi Egyetem, Gödöllő