Parlament képe
Készült: 2019.04.19.17:33:29 Dinamikus lap

Tóth András

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Tisztségek
Tisztség tól ig
a Miniszterelnöki Hivatal politikai államtitkára 2004.10.04. 2006.06.08.
a Miniszterelnöki Hivatal politikai államtitkára 2002.05.27. 2004.10.03.
a Miniszterelnöki Hivatal általános politikai államtitkára 1994.11.17. 1998.07.07.
honvédelmi minisztériumi politikai államtitkár 1994.07.15. 1994.11.16.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010   Pest megye 3.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Pest megye 3.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Országos lista 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Országos lista 1994.06.28. 1998.06.17.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 1 47
2002-2006 2 75
1998-2002 42 73

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 20    
2002-2006 43    
1998-2002 127    




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Budapesti Műszaki Egyetem   1970
egyetemi diploma Budapesti Műszaki Egyetem