Parlament képe
Készült: 2019.04.19.17:33:16 Dinamikus lap

Tirts Tamás

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 Fidesz 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 Fidesz 1990.05.02. 1994.06.27.

Tisztségek
Tisztség tól ig
ORTT tagja 2008.03.31. 2010.10.11.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Budapest területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Budapest 12.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Országos lista 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Országos lista 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Társadalmi szervezetek bizottsága Alelnök 2002.05.15. 2002.05.27.
Társadalmi szervezetek bizottsága Tag 2002.05.28. 2006.05.15.
1998-2002 Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság Tag 1998.06.25. 2000.02.29.
1994-98 Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság Tag 1994.06.28. 1995.09.04.
Társadalmi szervezetek költségvetési támogatását előkészítő bizottság Tag 1996.11.12. 1998.06.17.
   Kulturális és művelődési társadalmi szervezeteket támogató albizottság
Tag 1996.11.12. 1998.06.17.
1990-94 Önkormányzati, közigazgatási, belbiztonsági és rendőrségi bizottság Tag 1990.05.03. 1993.07.01.
Kulturális, tudományos, felsőoktatási, televízió, rádió és sajtó bizottság Tag 1993.07.01. 1993.12.07.
Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság Tag 1993.12.07. 1994.06.27.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 9 169
1998-2002 2 10

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 11    
1998-2002 7    




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Eötvös Loránd Tudományegyetem   1987

Nyelvismeret
Nyelv Foka
francia társalgási