Parlament képe
Készült: 2019.04.24.19:03:54 Dinamikus lap

Tóth Gyula

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 MSZP frakcióvez. h. 2003.11.10. 2003.11.10.

Tisztségek
Tisztség tól ig
jegyző 2009.06.15. 2010.05.13.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Tolna megye 4.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Tolna megye 4.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 40 58
2002-2006 58 55

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 63 3  
2002-2006 65    




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
népművelő-könyvtáros Debreceni Tanítóképző Intézet   1974
művelődéspolitikus Politikai Főiskola Művelődéspolitika Kar 1980

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német társalgási
orosz társalgási