Parlament képe
Készült: 2019.04.21.15:22:54 Dinamikus lap

Dr. Serfőző András

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Nógrád megye területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Nógrád megye területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Nógrád megye 3.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Alkotmány- és igazságügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
Rendészeti bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   Európai integrációs és nemzetközi együttműködési albizottság
Tag 2003.12.01. 2006.05.15.
1998-2002 Alkotmány- és igazságügyi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
1994-98 Alkotmányügyi, törvényelőkészítő, igazságügyi és ügyrendi bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 2 3
1998-2002   13

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 21    
1998-2002 9    




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Eötvös Loránd Tudományegyetem   1974