Parlament képe
Készült: 2019.04.24.17:10:40 Dinamikus lap

Rockenbauer Zoltán

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 Fidesz 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 Fidesz 1990.05.02. 1994.06.27.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
1990-94 Fidesz frakcióvez. h. 1994.02.08. 1994.06.27.

Tisztségek
Tisztség tól ig
nemzeti kulturális örökség minisztere 2000.01.01. 2002.05.26.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Budapest területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Budapest 10.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Országos lista 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Országos lista 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Külügyi bizottság Alelnök 2002.05.27. 2003.06.23.
Külügyi bizottság Tag 2003.06.23. 2006.05.15.
1998-2002 Külügyi bizottság Alelnök 1998.06.25. 1999.09.10.
1994-98 Külügyi bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.
   Interparlamentaris Unio
Tag 1994.07.15. 1998.06.17.
1990-94 Külügyi bizottság Tag 1990.12.29. 1993.07.01.
Külügyi bizottság Alelnök 1993.07.01. 1994.06.27.
Európai Közösségi Ügyek Bizottsága Tag 1992.06.23. 1993.07.01.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 19 12
1998-2002 1  

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 3    
1998-2002 16 3  




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
főiskolai diploma Bessenyei György Tanárképző Főiskola   1982
egyetemi diploma Eötvös Loránd Tudományegyetem   1990

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási
francia felsőfokú