Parlament képe
Készült: 2019.04.22.11:25:30 Dinamikus lap

Rácz István

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Nógrád megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 4 9

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 3    




Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Magyargéc Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 2002 2006
Magyargéc Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 1998 2002

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: középfok
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv