Parlament képe
Készült: 2019.04.19.17:37:10 Dinamikus lap

Dr. Rákos Tibor

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Csongrád megye területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Csongrád megye 1.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2002.05.27.
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   Rehabilitációs albizottság
Tag 2005.05.09. 2006.05.15.
1998-2002 Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Rehabilitációs albizottság
Tag 1999.03.16. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 106 35
1998-2002   5

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 27    
1998-2002 7 1  




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi doktor József Attila Tudományegyetem    
főiskolai diploma Pollack Mihály Műszaki Főiskola