Parlament képe
Készült: 2019.04.23.05:05:09 Dinamikus lap

Pásztohy András

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 MSZP frakcióvez. h. 2004.05.10. 2004.05.11.
MSZP frakcióvez. h. 2004.02.16. 2004.02.17.
MSZP frakcióvez. h. 2003.12.22. 2003.12.22.
MSZP frakcióvez. h. 2003.06.16. 2003.06.17.

Tisztségek
Tisztség tól ig
földművelésügyi és vidékfejlesztési minisztériumi politikai államtitkár 2004.10.04. 2006.06.08.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Somogy megye területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Somogy megye területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Somogy megye 2.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.
1985-90   Somogy megye 4.vk. 1985.06.28. 1990.04.30.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 14 48
1998-2002 6 54

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 201 1  
1998-2002 43    




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
főiskolai diploma Mezőgazdasági Főiskola   1973
egyetemi diploma Politikai Főiskola