Parlament képe
Készült: 2019.04.19.17:36:26 Dinamikus lap

Nagy Jenő

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Veszprém megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Veszprém megye területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1994-98   Veszprém megye 2.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Külügyi és határon túli magyarok bizottsága Tag 2006.05.30. 2006.06.19.
Sport- és turisztikai bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
   Európai integrációs albizottság
Elnök 2006.11.07. 2010.05.13.
   Egészségturizmus albizottság
Tag 2007.02.20. 2010.05.13.
2002-2006 Rendészeti bizottság Tag 2002.11.26. 2006.05.15.
   Bűnmegelőzési albizottság
Tag 2003.12.01. 2006.05.15.
Idegenforgalmi bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   Európai integrációs albizottság
Elnök 2002.06.19. 2006.05.15.
   Egészségturizmus albizottság
Tag 2002.09.24. 2006.05.15.
1994-98 Környezetvédelmi bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 9 38
2002-2006 14 28

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 10    
2002-2006 23    




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
felsőfokú áruforgalmi szakvizsga Kereskedelmi és Vendéglátóipari Főiskola Vendéglátói Kar 1981
vendéglátóipari szakoktató Vendéglátóipari Főiskola Budapest Szakoktatói Kar 1984

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
német alapfokú C