Parlament képe
Készült: 2019.04.19.15:35:02 Dinamikus lap

Dr. Németh Imre

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 MSZP frakcióvez. h. 2005.11.21. 2005.11.24.
1998-2002 MSZP frakcióvez. h. 2001.09.03. 2002.05.14.
MSZP frakcióvez. h. 2001.02.12. 2001.02.13.

Tisztségek
Tisztség tól ig
a Miniszterelnöki Hivatal államtitkára 2007.01.01. 2008.05.29.
földművelésügyi és vidékfejlesztési miniszter 2004.10.04. 2005.05.01.
földművelésügyi és vidékfejlesztési miniszter 2002.05.27. 2004.10.03.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Országos lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Országos lista 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 2005.06.20. 2006.05.15.
Mezőgazdasági bizottság Tag 2005.05.09. 2006.05.15.
Számvevőszéki bizottság Tag 2005.05.23. 2005.06.27.
1998-2002 Mezőgazdasági bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   EU-csatlakozási és külkereskedelmi albizottság
Tag 1998.06.30. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006   22
1998-2002 16 91

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 418 3  
1998-2002 122    




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Agrártudományi Egyetem, Gödöllő    
egyetemi diploma Agrártudományi Egyetem, Gödöllő