Parlament képe
Készült: 2019.05.22.05:53:37 Dinamikus lap

Dr. Medgyasszay László

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 KDNP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MDF 2002.05.15. 2004.11.08.
független 2004.11.08. 2006.05.15.
1998-2002 MDF 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MDF 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 MDF 1990.05.02. 1994.06.27.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 KDNP frakcióvez. h. 2009.11.09. 2009.11.11.
KDNP frakcióvez. h. 2009.10.26. 2009.10.27.
KDNP frakcióvez. h. 2009.10.12. 2009.10.13.
KDNP frakcióvez. h. 2009.10.05. 2009.10.09.
KDNP frakcióvez. h. 2009.09.21. 2009.09.22.
KDNP frakcióvez. h. 2009.05.25. 2009.05.26.
KDNP frakcióvez. h. 2009.04.20. 2009.04.21.
KDNP frakcióvez. h. 2008.12.15. 2008.12.15.
KDNP frakcióvez. h. 2008.11.24. 2008.11.25.
KDNP frakcióvez. h. 2008.10.13. 2008.10.14.
KDNP frakcióvez. h. 2008.10.06. 2008.10.08.
KDNP frakcióvez. h. 2008.09.22. 2008.09.23.
KDNP frakcióvez. h. 2008.05.19. 2008.05.20.
KDNP frakcióvez. h. 2007.10.08. 2007.10.09.
KDNP frakcióvez. h. 2007.06.18. 2007.06.19.
2002-2006 MDF frakcióvez. h. 2004.03.17. 2004.11.08.
MDF frakcióvez. h. 2004.03.02. 2004.03.02.
MDF frakcióvez. h. 2004.02.17. 2004.02.17.
MDF frakcióvez. h. 2003.11.10. 2003.11.10.
MDF frakcióvez. h. 2003.06.03. 2003.06.03.
MDF frakcióvez. h. 2003.03.25. 2003.03.25.
MDF frakcióvez. h. 2003.03.10. 2003.03.10.
1998-2002 MDF frakcióvez. h. 1998.06.18. 2000.02.07.

Tisztségek
Tisztség tól ig
földművelésügyi minisztériumi politikai államtitkár 1993.02.23. 1994.07.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.09. Győr-Moson-Sopron megye 1.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Győr-Moson-Sopron megye 1.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Győr-Moson-Sopron megye 1.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Győr-Moson-Sopron megye területi lista 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Győr-Moson-Sopron megye 1.vk. 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Mezőgazdasági bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
   A Közös Agrárpolitika változását figyelemmel kísérő albizottság
Tag 2006.06.23. 2010.05.13.
2002-2006 Környezetvédelmi bizottság Tag 2002.05.15. 2002.12.01.
Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság Tag 2002.12.01. 2004.12.20.
Mezőgazdasági bizottság Tag 2002.05.15. 2002.07.16.
Mezőgazdasági bizottság Tag 2002.12.01. 2006.05.15.
   A Mezőgazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2002.06.12. 2002.07.16.
   A Mezőgazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2002.12.01. 2006.05.15.
A nemzeti lovas programot előkészítő eseti bizottság Tag 2003.10.06. 2006.05.15.
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Elnök 2002.07.16. 2002.11.30.
1998-2002 Mezőgazdasági bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   A Mezőgazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 1998.06.30. 2002.05.14.
   Vidékfejlesztési albizottság
Tag 1998.11.03. 2002.05.14.
Számvevőszéki bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   A Postabank veszteségeinek okait vizsgáló tényfeltáró albizottság
Tag 1998.12.07. 2002.05.14.
1994-98 Környezetvédelmi bizottság Tag 1996.06.11. 1997.06.23.
Mezőgazdasági bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 Önkormányzati, közigazgatási, belbiztonsági és rendőrségi bizottság Tag 1992.10.13. 1993.03.23.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 104 42
2002-2006 42 40
1998-2002 12 42

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 140    
2002-2006 46    
1998-2002 53    




Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Győr-Moson-Sopron Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés alelnök 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
dieselmozdony lakatos 400-as Iparitanuló Intézet - Győr   1961
állatorvos Állatorvostudományi Egyetem   1966