Parlament képe
Készült: 2019.08.19.09:13:28 Dinamikus lap

Dr. Molnár Lajos

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 SZDSZ 2006.05.16. 2010.05.13.

Tisztségek
Tisztség tól ig
egészségügyi miniszter 2006.06.09. 2007.04.06.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Országos lista 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Honvédelmi és rendészeti bizottság Tag 2007.10.29. 2010.05.13.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 1 9

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 183 1  




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
orvos Debreceni Orvostudpmányi Egyetem Általános Orvosi Kar 1971
fül-orr-gégész szakorvos   Orvostovábbképző Intézet 1976
egészségügyi menedzser Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem Közgazdasági Továbbképző Intézet 1995

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási
francia tárgyalási
német tárgyalási
orosz tárgyalási