Parlament képe
Készült: 2019.04.23.05:03:52 Dinamikus lap

Dr. Kozma József

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MSZP frakcióvez. h. 2007.09.24. 2007.09.25.
MSZP frakcióvez. h. 2007.03.26. 2007.03.27.
2002-2006 MSZP frakcióvez. h. 2005.10.03. 2005.10.04.
MSZP frakcióvez. h. 2004.10.18. 2004.10.19.
MSZP frakcióvez. h. 2004.04.26. 2004.04.27.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Csongrád megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Csongrád megye területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Külügyi és határon túli magyarok bizottsága Alelnök 2006.05.30. 2010.05.13.
   Transzatlanti albizottság
Tag 2006.10.10. 2010.05.13.
2002-2006 Külügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2004.10.25.
Külügyi bizottság Alelnök 2004.10.25. 2006.05.15.
Oktatási és tudományos bizottság Tag 2002.06.04. 2004.11.02.
   Európai integrációs albizottság
Elnök 2002.09.30. 2004.11.02.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 12 5
2002-2006 7 55

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 35    
2002-2006 40    




Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése alpolgármester 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
matematika-fizika szakos tanár József Attila Tudományegyetem Társadalomtudományi Kar 1984

Tudományos fokozat Megszerzés éve
A tudomány(ok) doktora 1989

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol középfokú C
orosz középfokú C