Parlament képe
Készült: 2019.04.24.17:20:07 Dinamikus lap

Jüttner Csaba

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 SZDSZ 2004.08.27. 2006.05.15.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 SZDSZ frakcióvez. h. 2004.11.15. 2006.05.15.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Országos lista 2004.08.27. 2006.05.15.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Rendészeti bizottság Tag 2004.09.16. 2006.05.15.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 18 6

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 57    




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
főiskolai diploma Orvostovábbképző Egyetem Egészségügyi Főiskolai Kar    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási