Parlament képe
Készült: 2019.07.19.19:27:42 Dinamikus lap

Ivády Gábor

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 LMP 2010.05.14. 2010.10.20.
független 2010.10.21. 2014.05.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Országos lista 2010.05.14. 2014.05.05.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Önkormányzati és területfejlesztési bizottság Tag 2010.05.14. 2010.10.20.
Önkormányzati és területfejlesztési bizottság Tag 2010.11.02. 2014.05.05.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 18 202

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 55    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Ivád Község Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2010  
Ivád Község Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006 2010
Ivád Község Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
abszolutórium Zsigmond Király Főiskola Bölcsésztudományi Kar 2007
abszolutórium Századvég Politikai Iskola Bölcsésztudományi Kar 2008

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási