Parlament képe
Készült: 2019.07.21.13:45:57 Dinamikus lap

Hegedűs Tamás

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Jobbik 2010.05.14. 2014.05.05.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2010-2014 Jobbik frakcióvez. h. 2010.05.14. 2012.09.09.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Országos lista 2010.05.14. 2014.05.05.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Gazdasági és informatikai bizottság Tag 2010.05.14. 2012.09.10.
Gazdasági és informatikai bizottság Alelnök 2012.09.10. 2013.06.17.
Gazdasági és informatikai bizottság Tag 2013.06.17. 2014.05.05.
   Vállalkozásfejlesztési és uniós forrásokat felügyelő albizottság
Alelnök 2010.07.12. 2014.05.05.
   Informatikai és távközlési albizottság
Tag 2010.07.12. 2014.05.05.
Egészségügyi bizottság Tag 2010.05.14. 2014.05.05.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 25 15

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 87    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
matamatika-fizika szakos tanár Janus Pannonius Tudományegyetem Természettudományi Kar 1995
közgazdász Janus Pannonius Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar 1998

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol középfokú C
német középfokú C