Parlament képe
Készült: 2019.04.25.22:58:49 Dinamikus lap

Dr. Helmeczy László

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 1999.12.19.
független 1999.12.20. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Alkotmány- és igazságügyi bizottság Tag 1998.06.25. 1999.12.19.
Alkotmány- és igazságügyi bizottság Tag 1999.12.19. 2002.05.14.
Ügyrendi bizottság Tag 1998.06.25. 1999.12.19.
Ügyrendi bizottság Tag 1999.12.19. 2000.01.31.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
1998-2002 5 30

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 13    



Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi doktor Eötvös Loránd Tudományegyetem