Parlament képe
Készült: 2019.04.19.07:59:55 Dinamikus lap

Fetser János

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Békés megye 6.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Békés megye területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Egészségügyi bizottság Tag 2008.12.01. 2010.05.13.
   Az Egészségügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2008.12.04. 2010.05.13.
Környezetvédelmi bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
2002-2006 Környezetvédelmi bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 7 21
2002-2006 1 22

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 14    
2002-2006 4    




Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Orosháza Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006
Orosháza Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 1998 2002
Orosháza Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 1994 1998

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv