Parlament képe
Készült: 2019.04.19.15:42:13 Dinamikus lap

Ecsődi László

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MSZP frakcióvez. h. 2007.03.12. 2007.03.13.
2002-2006 MSZP frakcióvez. h. 2005.10.24. 2005.10.25.
1998-2002 MSZP frakcióvez. h. 2000.12.04. 2000.12.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Fejér megye 4.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Fejér megye 4.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Fejér megye 4.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Fejér megye 4.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 23 48
2002-2006 49 34
1998-2002 24 33

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 31    
2002-2006 64    
1998-2002 27    




Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Fejér Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: középfok
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
mezőgazdasági szervízüzemi technikus Csukás Zoltán Mezőgazdasági Szakközépiskola   1973