Parlament képe
Készült: 2019.12.13.14:12:42 Dinamikus lap

Demendi László

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MSZP frakcióvez. h. 2009.12.14. 2009.12.15.
MSZP frakcióvez. h. 2009.06.15. 2009.06.15.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 4.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 33 69

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 96    




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
mezőgazdasági kertész üzemmérnök Nyíregyházi Mezőgazdasági Főiskola Kertészeti Kar 1976
mezőgazdasági mérnöküzemgazdász Pénzügyi és Számviteli Főiskola Mezőgazdasági Kar 1991