Parlament képe
Készült: 2019.04.20.11:12:49 Dinamikus lap

Doszpot Péter

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.04.21.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006 2002.05.15. Országos lista 2002.05.15. 2006.04.21.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Rendészeti bizottság Alelnök 2002.05.15. 2006.04.21.
   Európai integrációs és nemzetközi együttműködési albizottság
Tag 2003.12.01. 2006.04.21.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 2 35

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 2    




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
főiskolai diploma Rendőrtiszti Főiskola    
főiskolai diploma Zsámbéki Tanítóképzői Főiskola