Parlament képe
Készült: 2019.04.19.08:04:01 Dinamikus lap

Danka Lajos

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 FKGP 1998.06.18. 2002.05.14.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
1998-2002 FKGP frakcióvez. h. 2001.03.01. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Vas megye területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Környezetvédelmi bizottság Tag 1998.06.25. 2000.12.05.
Környezetvédelmi bizottság Alelnök 2000.12.05. 2002.05.14.
   Európai integrációs albizottság
Tag 1998.09.23. 2002.05.14.
   A Környezetvédelmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Alelnök 1999.02.22. 2002.05.14.
   Védett madarak pusztításával kapcsolatos eseményeket kivizsgáló albizottság
Tag 2001.11.27. 2002.05.14.
Oktatási és tudományos bizottság Tag 1999.05.04. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
1998-2002 10 13

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 92    



Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
főiskolai diploma Erdészeti és Faipari Egyetem    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német középfokú