Parlament képe
Készült: 2019.04.26.11:01:19 Dinamikus lap

Csizmár Gábor

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Tisztségek
Tisztség tól ig
a társadalompolitika összehangolásáért felelős tárca nélküli miniszter államtitkára 2009.04.16. 2010.05.29.
a Miniszterelnöki Hivatal államtitkára 2008.02.18. 2009.04.15.
szociális és munkaügyi minisztériumi államtitkár 2006.07.01. 2008.02.17.
foglalkoztatáspolitikai és munkaügyi miniszter 2004.10.04. 2006.06.08.
foglalkoztatáspolitikai és munkaügyi minisztériumi politikai államtitkár 2002.05.27. 2004.10.03.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.09. Budapest 5.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Budapest 5.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Budapest 5.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Budapest 5.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Ifjúsági és sport bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Gyermek- és ifjúságügyi albizottság
Alelnök 1998.11.11. 2002.05.14.
   Az Ifjúsági és sportbizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 1998.11.11. 2002.05.14.
Oktatási és tudományos bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Szakképzési és felnőttoktatási albizottság
Tag 1998.12.09. 2002.05.14.
1994-98 Oktatási, tudományos, ifjúsági és sport bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 1  
1998-2002 35 373

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 255 7  
2002-2006 190    
1998-2002 121 1  




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
számítástechnikai műszerész Landler Jenő Gép és Híradástechnikai Szakközépiskola   1973
villamosipari műszaki tanár Kandó Kálmán Villamosipari Műszaki Főiskola   1978
politikai szociológus Politikai Főiskola   1989